...

Pranie materacy

Pranie materacyKażdy materac z biegiem czasu traci na swojej estetyce. Często pojawiają się na nim plamy, zabrudzenia, a w trudno dostępnych miejscach zbiera się niewidoczny gołym okiem kurz, który zanieczyszcza nasz materac. Z racji tego, że jest to element o dużej wadze i pokaźnej wielkości, trudno samemu zająć się jego wypraniem. Jak więc poradzić sobie, gdy nasz materac wymaga czyszczenia?

Pranie materacy Łódź

Jako firma zapewniająca klientom pranie dywanów metodą ekstrakcyjną, czyszczenie wykładzin oraz tapicerki meblowej, w ramach naszych usług wykonujemy również pranie materacy. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, których interesuje profesjonalne pranie materacy w domu, a także do hoteli, hosteli oraz wszelkich obiektów noclegowych.

Posiadamy profesjonalny odkurzacz piorący, dzięki któremu jesteśmy w stanie doprać każde zabrudzenie z materaca. Pozbywamy się nie tylko widocznych plam i brudu, który nazbierał się na powierzchni, lecz także bakterii i kurzu, który wniknął głębiej.

Systematyczne pranie materacy jest niezwykle istotne, gdyż czystość i świeżość materaca wpływa na nasz sen i samopoczucie. Materac, w którym nagromadziły się bakterie, kurz i roztocza, może być powodem nasilonych objawów alergicznych u osób podatnych na alergie. Pranie materacy, szczególnie w obiektach noclegowych, w których co rusz inne osoby korzystają z łóżek, jest podstawą do utrzymania higieny i czystości. To także pewność, że w materacach nie zamieszkują pluskwy lub inne robactwo, które z łatwością może zostać przyniesione przez gości obiektu.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy Pure Serwis!

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”12″]

Czeka na Ciebie:

 • Atrakcyjne ceny
  już od kilku złotych za metr kwadratowy
 • Darmowa wycena
  dokonywana telefonicznie lub na miejscu
 • Dojazd gratis
  na terenie całej Łodzi, jak i okolic
 • Profesjonalna usługa
  wykonana przez profesjonalistów i przy użyciu nowoczesnego sprzętu
 • Gwarancja czystości
  efekty widoczne przez bardzo długi czas

Zadzwoń:

577240261

Wypełnij formularz  Zadzwoń teraz Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.