...

Pranie materacy łódź

Pranie materacy

Profesjonalne Pranie Materacy w Łodzi – Gwarancja Higienicznej Czystości

 

Każdy materac z biegiem czasu traci na swojej estetyce. Często pojawiają się na nim plamy, zabrudzenia, a w trudno dostępnych miejscach zbiera się niewidoczny gołym okiem kurz, który zanieczyszcza nasz materac. Z racji tego, że jest to element o dużej wadze i pokaźnej wielkości, trudno samemu zająć się jego wypraniem. Jak więc poradzić sobie, gdy nasz materac wymaga czyszczenia?

 

Pranie materacy

Jako firma zapewniająca klientom pranie dywanów metodą ekstrakcyjną, czyszczenie wykładzin oraz tapicerki meblowej, w ramach naszych usług wykonujemy również pranie materacy. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, których interesuje profesjonalne pranie materacy w domu, a także do hoteli, hosteli oraz wszelkich obiektów noclegowych.

Posiadamy profesjonalny odkurzacz piorący, dzięki któremu jesteśmy w stanie doprać każde zabrudzenie z materaca. Pozbywamy się nie tylko widocznych plam i brudu, który nazbierał się na powierzchni, lecz także bakterii i kurzu, który wniknął głębiej.

Systematyczne pranie materacy jest niezwykle istotne, gdyż czystość i świeżość materaca wpływa na nasz sen i samopoczucie. Materac, w którym nagromadziły się bakterie, kurz i roztocza, może być powodem nasilonych objawów alergicznych u osób podatnych na alergie. Pranie materacy, szczególnie w obiektach noclegowych, w których co rusz inne osoby korzystają z łóżek, jest podstawą do utrzymania higieny i czystości. To także pewność, że w materacach nie zamieszkują pluskwy lub inne robactwo, które z łatwością może zostać przyniesione przez gości obiektu.

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”12″]

Dlaczego warto czyścić materac?

Każdy materac z czasem gromadzi zabrudzenia, roztocza i bakterie, które mogą wpływać na jakość snu oraz zdrowie. Regularne pranie materacy to klucz do utrzymania higienicznej czystości w sypialni. Oferujemy profesjonalne usługi prania materacy w Łodzi, które skutecznie usuwają większą ilość plam i zabrudzeń, zapewniając komfortowy i zdrowy sen.

 

Nasza Oferta Prania Materacy w Łodzi

Pranie materacy Łódź to nasza specjalność. Stosujemy najnowocześniejsze metody i środki czyszczące, które gwarantują skuteczność oraz bezpieczeństwo. Oferujemy:

 • Pranie ekstrakcyjne – metoda powierzchownego czyszczenia, która usuwa zabrudzenia i roztocza.
 • Profesjonalne środki czyszczące – wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne produkty, które skutecznie eliminują mocz, brud, rozlane mleko, krew.
 • Szybki czas schnięcia – dzięki praniu gorącą wodą oraz regulacji ciśnienia wody, czas schnięcia materaca jest zminimalizowany, co pozwala na szybkie użytkowanie. Dla materaca jest to ok 10-12h w zależności od stopnia zabrudzenia.

 

Jakie są korzyści z naszych usług?

 1. Skuteczność: Usuwamy nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia, dzięki czemu materac wygląda dużo lepiej.
 2. Zdrowie: Pranie materacy w Łodzi eliminuje roztocza, bakterie i alergeny, co przekłada się na zdrowsze środowisko snu.
 3. Komfort: Czysty materac to przyjemny zapach i komfortowy sen, co wpływa na jakość życia.
 4. Profesjonalizm: Nasz doświadczony zespół gwarantuje najwyższą jakość usług, dbając o każdy detal podczas prania materacy.

 

Czy zejdzie plama moczu?

Jest to uzależnione od jak dawna ta plama jest na materacu oraz ilości ketonów, które znajdowały się w moczu. Im bardziej dieta mięsna plus lekarstwa, tym trudniej usunąć plamę. Zazwyczaj po zastosowaniu silnych środków chemicznych plama blednie i nie jest tak bardzo widoczna.

Jak długo schnie materac?

Jest to uzależnione stopnia zabrudzenia oraz rodzaju materiału. Zazwyczaj jest to pomiędzy 12-24 h

Czy da się usunąć nieprzyjemnego zapachu z materacu?

Jest to uzależnione czy zdarzenie miało charakter jednorazowy czy długotrwały. Są środki, które aplikuje się do wew. materaca. do 7 cm. wtedy jest szansa, że ten zapach zostanie usunięty. W większości przypadków przy jednorazowym wypadku jest duża szansa na usunięcie zapachu.

Czy da się usunąć krew?

Jest to możliwe pod warunkiem, że plama będzie świeża (kilka dni) oraz nie będzie prób usunięcia gorącą wodą.

Ile kosztuje pranie?

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Standardowe pranie mieści się w przedziale 150-250 zł.

Jak długo trwa pranie?

Czas jaki potrzebujemy na wypranie materaca to ok 1.5-2h. Czas uzależniony od stopnia zabrudzenia.

Czy można prać sam pokrowiec?

Jeśli są Państwo prać tylko sam pokrowiec to należy udać się z nim do pralni chemicznej.

Czy można prać każdy materac?

Nie pierzemy materacy, który jest wypełniony składnikami pochodzenia naturalnego taki jak pierze, kokos, trawa morska. Chyba, że na Państwa odpowiedzialność. Ryzyko, że do środka wejdzie pleśń.

Czeka na Ciebie:

 • Atrakcyjne ceny
  już od kilku złotych za metr kwadratowy
 • Darmowa wycena
  dokonywana telefonicznie lub na miejscu
 • Dojazd gratis
  na terenie całej Łodzi, jak i okolic
 • Profesjonalna usługa
  wykonana przez profesjonalistów i przy użyciu nowoczesnego sprzętu
 • Gwarancja czystości
  efekty widoczne przez bardzo długi czas

Zadzwoń:

577240261

Wypełnij formularz  Zadzwoń teraz Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.