...

Pranie dywanów

Pranie dywanówKażdy dywan z biegiem czasu staje się nieestetyczny i zabrudzony. Ponadto mnożą się w nim bakterie i roztocza, które powodują reakcje alergiczne u osób szczególnie wyczulonych. Bardzo ważne jest, aby zadbać odpowiednio o swój dywan i doprowadzić go do czystości.

Nasza firma od lat zajmuje się praniem dywanów metodą ekstrakcyjną, która pozwala nam uzyskać zachwycający efekt w bardzo krótkim czasie. Posiadamy profesjonalny sprzęt, którym pierzemy dywany nie tylko w domach, ale w szczególności w biurach, przedszkolach, hotelach.

Pranie dywanów metodą ekstrakcyjną w temperaturze 90°C.

Podczas wykonywania usługi prania dywanów, wykorzystujemy w pierwszej kolejności odkurzacz, który posiada specjalną turboszczotkę, dzięki czemu jesteśmy w stanie wytrzepać dywan z brudu i kurzu. Nasz profesjonalny odkurzacz posiada filtr Micron Magic, dzięki któremu sprzęt jest przyjazny dla alergików.

Drugim krokiem jest pranie ekstrakcyjne przy pomocy gorącej wody. Posiadamy nowoczesny ekstraktor, który sprawdza się podczas wymagających powierzchni biurowych i nie tylko. Pranie ekstrakcyjne nie niszczy powierzchni, lecz pozwala usunąć nawet trudne do usunięcia plamy brud.

Na sam koniec naszej usługi wprowadzamy w dywan lub wykładzinę środek chemiczny, który nie tylko rozpuszcza zabrudzenia, lecz także zapobiega roztoczom i bakteriom. Każda powierzchnia znów wygląda jak nowa, zyskując świeży i estetyczny wygląd.

Naszą usługę prania dywanów oferujemy firmom, biurom, hotelom, przedszkolom, które posiadają duże powierzchnie do prania.

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”7″]

Czeka na Ciebie:

 • Atrakcyjne ceny
  już od kilku złotych za metr kwadratowy
 • Darmowa wycena
  dokonywana telefonicznie lub na miejscu
 • Dojazd gratis
  na terenie całej Łodzi, jak i okolic
 • Profesjonalna usługa
  wykonana przez profesjonalistów i przy użyciu nowoczesnego sprzętu
 • Gwarancja czystości
  efekty widoczne przez bardzo długi czas

Zadzwoń:

577240261

Wypełnij formularz  Pranie dywanów w warunkach domowych

  Czy warto próbować doprać dywan w warunkach domowych? Jakie jest ryzyko, że straci on na swojej estetyce? I dlaczego warto skorzystać z prania ekstrakcyjnego? Zapraszamy do poznania naszej opinii!

  Jeden komentarz

  Pierzesz dywany? Koniecznie to przeczytaj.

  Jeśli zdarza ci się prać dywan, koniecznie przeczytaj, w jaki sposób przeprowadzić pranie dywanów, aby nie uszkodzić ich włosia i nie stracić całej estetyki.

  0 komentarzy

  Porządne pranie dywanów z dojazdem do klienta

  Nasza firma jest w stanie doprać każdy dywan, usunąć z niego wszelkie zabrudzenia, kurz i roztocza. Dowiedz się więcej!

  0 komentarzy
  Zadzwoń teraz Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.