Pranie tapicerki meblowej

pranie tapicerki meblowejNa meblach osiada kurz oraz brud, który z łatwością można zebrać z drewnianych lub szklanych powierzchni. Niestety trudniej sytuacja rysuje się w przypadku tapicerek meblowych. Czyszczenie tapicerek meblowych samodzielnie może doprowadzić do ich głębszego zniszczenia. Nieodpowiednie środki chemiczne, zbyt duży nacisk, bądź źle dobrane do powierzchni produkty, z pewnością niekorzystnie wypłyną na wygląd twojej kanapy, czy sofy lub foteli.

Najczęściej obicia naszych mebli wypoczynkowych są wykonane z materiałów praktycznych, które mają za zadanie przetrwać przez lata. Niestety zabrudzeń i co najważniejsze gromadzenia się bakterii oraz drobnoustrojów, nie da się opanować i im zapobiec. Systematycznie pranie tapicerek meblowych jest jak najbardziej wskazane, jednak warto pamiętać, że tapicerka nie jest porównywalna z ubraniem, które zawsze posiada metkę i wytyczne dotyczące jego pielęgnacji. Jak wówczas pozbyć się niechcianych plam, kurzu, a także doprowadzić tapicerkę do świeżego i zadowalającego wyglądu?

Pranie tapicerek meblowych – Pure Serwis Łódź

Nasza firma od lat zajmuje się praniem dywanów, czyszczeniem wykładzin i praniem meblowych tapicerek w domach. Specjalizujemy się w usuwaniu zabrudzeń, przywracaniu estetyki i czystości każdej tapicerce, zarówno kanapowej, fotelowej i innej. Swoją usługę przeprowadzamy bezpośrednio na miejscu, dzięki czemu nie ma konieczności zabierania mebli od klienta!

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz środki piorące, które pozwalają nam skutecznie pozbyć się zabrudzeń z obicia mebli wypoczynkowych. Stosujemy metodę ekstrakcyjną prania tapicerek meblowych, dzięki czemu nie niszcząc powierzchni, jesteśmy w stanie przywrócić im dawną świetność.

Naszą ofertę prania tapicerek meblowych kierujemy nie tylko do indywidualnych klientów, którzy są zainteresowani profesjonalną usługą prania swoich tapicerek w domach, lecz także do hoteli, biur i innych miejsc, w których znajdują się meble obite.

Czeka na Ciebie:

 • Atrakcyjne ceny
  już od kilku złotych za metr kwadratowy
 • Darmowa wycena
  dokonywana telefonicznie lub na miejscu
 • Dojazd gratis
  na terenie całej Łodzi, jak i okolic
 • Profesjonalna usługa
  wykonana przez profesjonalistów i przy użyciu nowoczesnego sprzętu
 • Gwarancja czystości
  efekty widoczne przez bardzo długi czas

Zadzwoń:

577240261

Wypełnij formularzPranie tapicerki meblowej w domu

Czy warto samemu zabierać się za pranie tapicerek meblowych w domu? Dowiedz się, w jaki sposób nasza firma może uporać się z zanieczyszczoną tapicerką meblową, aby znowu wyglądała jak nowa.

0 komentarzy
Call Now ButtonZadzwoń teraz