...

Pranie dywanów Łódź Retkinia

Pranie dywanów Łódź Retkinia

W Pure Serwis zapewniamy profesjonalną usługę czyszczenia i prania dywanów oraz wykładzin metodą ekstrakcyjną. Swoją ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i firm, przedszkoli, czy hoteli, które oprócz dywanów posiadają także tapicerki i materace do prania. Pranie tapicerek

Nasza firma działa na terenie Łodzi, dojeżdżając do klientów w ustalonym terminie, również w dzielnicy Łódź Retkinia. Zapewniamy ekstrakcyjne pranie dywanów i wykładzin, które zapewnia dogłębne oczyszczenie i pozbycie się nie tylko brudu i kurzu, ale także roztoczy. Pranie ekstrakcyjne jest polecane dla alergików, którzy cierpią na alergie. Dzięki dokładnemu oczyszczeniu, dywan i wykładzina, a nawet tapicerka staną się jak nowe, wolne od drobnoustrojów i bakterii.

Pranie dywanów ekstrakcyjne

Pranie ekstrakcyjne polega na oczyszczeniu powierzchni, spryskaniu jej środkiem, który rozpuszcza brud, a następnie wypraniu przy pomocy specjalistycznego sprzętu wraz z wodą. Pranie ekstrakcyjne zapewnia estetyczny wygląd, nie niszczy powierzchni, a także gwarantuje ich szybkie schnięcie. Tuż po całkowitym wyschnięciu dywanu można z niego korzystać i cieszyć się jego nowym wyglądem.

Zapraszamy do naszej firmy Pure Serwis w celu umówienia usługi oraz zapoznania się z cennikiem prania i czyszczenia wykładzin. Działamy na terenie Łodzi. Dojeżdżamy do naszych klientów do domu, a także do biur, hoteli i przedszkoli znajdujących się na terenie Łódź Retkinia.

Zadzwoń teraz Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.