Pranie dywanów Łódź Górna

Pranie dywanów Łódź Górna

Ekstrakcyjne pranie dywanów jest niezwykle skuteczną metodą na to, aby zyskać zadowalający efekt, odświeżyć swój dywan lub wykładzinę i zapewnić mu dawny wygląd. Za pomocą prania ekstrakcyjnego, czyli dogłębnego czyszczenia powierzchni, pozbywamy się brudu, bakterii i roztoczy, które powodują alergie. Czyszczenie dywanów

Ekstrakcyjne pranie dywanów i tapicerek składa się z kilku faz. Pierwsza z nich wymaga dokładnego odkurzenia powierzchni. Następnie za pomocą presspray’u  rozpuszczamy brud i czyścimy dywan lub wykładzinę przy użyciu profesjonalnego sprzętu i wody. Pranie ekstrakcyjne zapewnia dogłębne oczyszczenie i szybkie schnięcie, zatem niedługo po ukończeniu usługi można bez problemu korzystać z czystej i świeżej powierzchni.

Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów w biurach

Oferujemy czyszczenie dywanów, tapicerek, wykładzin w biurach, hotelach, przedszkolach. Dojeżdżamy do naszych klientów na zlecenie, zarówno w dzielnicy Łódź Górna, jak i w innych rejonach miasta.

Oferujemy profesjonalne wykonanie usługi przy pomocy najwyższej jakości sprzętu, a także metodę bezpieczną dla tkanin, która nie zniszczy ich, lecz wydobędzie dawny wygląd.

Zapraszamy klientów z dzielnicy Łódź Górna do skorzystania z naszej oferty.

Call Now ButtonZadzwoń teraz