Pranie tapicerki meblowej w domu

Pranie tapicerki meblowej w domu

Obicia tapicerskie są dostępne praktycznie w każdym miejscu, w którym przebywasz. Dlatego powinno się o nie dbać najmniej raz do roku. Wiesz czemu? Niestety materiały są jak gąbka przyjmuje i zatrzymuje wszystkie brudy jakie ze sobą przyniesiesz. Brzmi niepokojąco? Pomyśl o materacu, łóżku, sofie przecież każda niewyprana tapicerka to siedlisko drobnoustrojów, roztoczy i innych niepożądanych bakterii.  Najczęściej wystarczy zwykłe pranie ekstrakcyjne, aby Twoja tapicerka odzyskała świeżość i czystość.

Pranie tapicerki wg Pure Serwis

  1. Sprawdzam rodzaj materiału z jakiego wykonany jest mebel. Niektóre narożniki czy wersalki są wykonane z materiału, który bardzo reaguje na wodę tracąc swój kolor.
  1. Nanoszę prespray w celu wstępnego rozpuszczenia brudu. Proces ten jest podstawową czynnością przy każdym czyszczeniu. Należy odczekać ok 15 min, aby przystąpić do prania.
  1. Pranie ekstrakcyjne sprzętem SANTOEMMA, który jest jednym z najlepszych na rynku. To co robi ogromną różnice w praniu dywanów, wykładzin czy tapicerki to nie tylko sprzęt, ale i gorąca woda. Dlatego w celu uskutecznienia swoich usług zakupiłem specjalną podgrzewnicę, która podgrzewa wodę do 800 Dzięki niej jestem w stanie usunąć większość plam.

 

Na życzenie klienta przed przystąpieniem do prania tapicerki meblowej, mogę wykonać usługę odkurzania tapicerki meblowej. Odkurzacz, którym się posługuj KIRBY posiada funkcje trzepana, którą wyciąga kurz nawet z 10 cm w głąb materiału. Poniżej na zdjęciu efekt z odkurzania tylko fotelu

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz