Pranie tapicerki meblowej w domu

Pranie tapicerki meblowej w domu

Obicia tapicerskie są dostępne praktycznie w każdym miejscu, w którym przebywasz. Dlatego powinno się o nie dbać najmniej raz do roku. Wiesz czemu? Niestety materiały są jak gąbka przyjmuje i zatrzymuje wszystkie brudy jakie ze sobą przyniesiesz. Brzmi niepokojąco? Pomyśl o materacu, łóżku, sofie przecież każda niewyprana tapicerka to siedlisko drobnoustrojów, roztoczy i innych niepożądanych bakterii.  Najczęściej wystarczy zwykłe pranie ekstrakcyjne, aby Twoja tapicerka odzyskała świeżość i czystość.

Pranie tapicerki wg Pure Serwis

  1. Sprawdzam rodzaj materiału z jakiego wykonany jest mebel. Niektóre narożniki czy wersalki są wykonane z materiału, który bardzo reaguje na wodę tracąc swój kolor.
  1. Nanoszę prespray w celu wstępnego rozpuszczenia brudu. Proces ten jest podstawową czynnością przy każdym czyszczeniu. Należy odczekać ok 15 min, aby przystąpić do prania.
  1. Pranie ekstrakcyjne sprzętem SANTOEMMA, który jest jednym z najlepszych na rynku. To co robi ogromną różnice w praniu dywanów, wykładzin czy tapicerki to nie tylko sprzęt, ale i gorąca woda. Dlatego w celu uskutecznienia swoich usług zakupiłem specjalną podgrzewnicę, która podgrzewa wodę do 800 Dzięki niej jestem w stanie usunąć większość plam.

 

Na życzenie klienta przed przystąpieniem do prania, mogę wykonać usługę odkurzania tapicerki meblowej. Odkurzacz, którym się posługuj KIRBY posiada funkcje trzepana, którą wyciąga kurz nawet z 10 cm w głąb materiału. Poniżej na zdjęciu efekt z odkurzania tylko fotelu

 

Zadzwoń teraz