Pranie wykładzin

Każda wykładzina znajdująca się w biurze, czy w przedszkolu lub hotelu, z czasem staje się bardzo nieestetyczna. Z racji tego, że zabrudzona i poplamiona powierzchnia może skutecznie zniechęcać klientów, warto o nią odpowiednio zadbać. Nasza firma zapewnia pranie ekstrakcyjne wykładzin z dojazdem do klienta!

Posiadamy profesjonalny sprzęt, jakim jest odkurzacz z turboszczotką i filtrem Micron Magic, który ponadto jest przyjazny dla alergików. Dzięki temu odkurzaczowi, jesteśmy w stanie wytrzepać dokładne dywan i pozbyć się powierzchniowych zabrudzeń.

Do dogłębnego oczyszczania wykładziny stosujemy ekstraktor Santoemma Maxi, który z pomocą gorącej wody usuwa każde zabrudzenie, kurz i wszelkie plamy. Warto wspomnieć, że pranie ekstrakcyjne  nie niszczy powierzchni, zatem wykładzina po wykonanej usłudze w najmniejszym stopniu nie jest naruszona.

Ostatnim elementem prania wykładzin w biurach i innych miejscach u klientów, jest walcowanie, czyli wcieranie środków chemicznych, które są odpowiedzialne za eliminację roztoczy i bakterii. Ponadto dzięki temu rozpuszcza się brud, który pozostał w wykładzinie.

Pranie wykładzin na miejscu

Zaletą naszych usług jest to, że dojeżdżamy na miejsce do biura klienta, do domu lub do miejsca jego pracy, gdzie znajduje się wykładzina do wyprania i natychmiast przechodzimy do wykonania zlecenia. Nie wynosimy powierzchni, nie zabieramy jej ze sobą, pozostawiając klienta bez wykładziny w pomieszczeniu.

Oferujemy konkurencyjne ceny, gwarancję skuteczności i wysokiej jakości.

Czeka na Ciebie:

 • Atrakcyjne ceny
  już od kilku złotych za metr kwadratowy
 • Darmowa wycena
  dokonywana telefonicznie lub na miejscu
 • Dojazd gratis
  na terenie całej Łodzi, jak i okolic
 • Profesjonalna usługa
  wykonana przez profesjonalistów i przy użyciu nowoczesnego sprzętu
 • Gwarancja czystości
  efekty widoczne przez bardzo długi czas

Zadzwoń:

577240261

Wypełnij formularzCzy warto inwestować w wykładziny dywanowe dla firmy?

Czy warto skorzystać z wykładziny dywanowej w swojej firmie? Co byłoby najkorzystniejszym rozwiązaniem? Dowiedz się więcej!

0 komentarzy

Jak często należy prać wykładziny w biurze

Wykładzina w biurze może bardzo szybko się zabrudzić. Ciągłe chodzenie w obuwiu codziennym, chwila nieuwagi i rozlana kawa… Dowiedz się, jak często można prać wykładzinę biurową, aby nie straciła na estetyce.

1 komentarz

Jak wygląda proces profesjonalnego czyszczenia wykładzin w biurze?

Profesjonalne czyszczenie wykładzin w biurach zdecydowanie różni się od tradycyjnego prania w warunkach domowych. Dowiedz się, w jaki sposób przeprowadzamy czyszczenie wykładzin i czego używamy!

2 komentarze

Study case prania wykładzin w biurze

Nasza firma oferuje profesjonalne pranie wykładzin w biurach. Zapewniamy stuprocentową satysfakcję naszych klientów i wykładzinę, która odzyska dawny blask oraz świeżość!

2 komentarze
Call Now ButtonZadzwoń teraz