...

Pranie dywanów i wykładzin Zgierz

Pranie dywanów Zgierz

Czy Twój dywan lub wykładzina wygląda nieestetycznie? Martwisz się, że nie da się go doczyścić lub obawiasz się o bakterie, które mogą się mnożyć w zanieczyszczonej powierzchni? Nasza firma oferuje profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej, pranie dywanów oraz wykładzin w domu lub w biurze klienta w Zgierzu!

Działamy w branży od wielu lat, zapewniając wysoką jakość naszych usług. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że Twój dywan lub wykładzina będzie znów jak nowa, dzięki praniu ekstrakcyjnemu gorącą wodą.

Pranie dywanów dla firm

Do kogo kierujemy nasza ofertę? Nie tylko do indywidualnych klientów, lecz także do biur, przedszkoli, hoteli i tym podobne. Dojeżdżamy do Zgierza, aby wyprać każdy dywan, wykładzinę, a także dogłębnie wyczyścić tapicerkę meblową i materac.

Oferujemy korzystne i bardzo konkurencyjne ceny, wysoką jakość naszych usług, profesjonalny sprzęt, który zapewni Państwu ponownie piękny i czysty dywan wolny od bakterii i roztoczy.

Nasza usługa prania dywanów i wykładzin polecana jest szczególnie alergikom! Odkurzamy powierzchnię za pomocą odkurzacza z turboszczotką i filtrem, a następnie czyścimy dywan lub wykładzinę parą o wysokiej temperaturze. Nanosimy preparat, który zwalcza roztocza i pozwalamy powierzchni wyschnąć.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz do kontaktu wszystkich zainteresowanych ze Zgierza.

Zadzwoń teraz Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.