Pranie dywanów i wykładzin Pabianice

Pranie dywanów Pabianice

Pranie dywanów Pabianice
Dywany i wykładziny po latach użytkowania mogą się zniszczyć, zabrudzić,a przede wszystkim staną się siedliskiem bakterii i roztoczy. Aby pozbyć się nie tylko kurzu i brudu, lecz także bakterii, wystarczy zadzwonić po naszą firmę, a my dojedziemy do każdego klienta na terenie Pabianic, aby wyprać każdy dywan i wykładzinę.

Pracujemy na profesjonalnych sprzętach oraz z wykorzystaniem sprawdzonych metod, które zapewniają nam najskuteczniejsze efekty. Posiadamy odkurzacze o nazwie Kirby, które posiadają specjalne turboszczotki, dzięki temu umożliwiają wytrzepanie dywanów. Nasze odkurzacze są przyjazne dla alergików ze względu na filtry, które posiadają.

Pranie metodą ekstrakcyjną

Pierzemy dywany i wykładziny za pomocą metody ekstrakcyjnej, gorącą wodą. Korzystamy z nowoczesnych ekstraktorów, które pozbywają się wszelkich zanieczyszczeń.

Nasze usługi świadczymy u klientów z Pabianic, dojeżdżając bezpośrednio do firm i biur, lecz także do domów. Swoją ofertę kierujemy także do biur, przedszkoli i hoteli. Oprócz prania dywanów, wykładzin, zapewniamy także czyszczenie tapicerek i materacy.

Oferujemy profesjonalne wykonanie usługi, gwarancję wysokiej jakości, dojazd do klienta oraz korzystne i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkich zainteresowanych z Pabianic!

Call Now ButtonZadzwoń teraz