...

Porządne pranie dywanów z dojazdem do klienta

Tworzymy własne standardy

To co wyróżnia nas na rynku to innowacyjność, szukanie cały czas nowych rozwiązań aby każdy klient był zadowolony z usługi. W kilku słowach opiszemy dlaczego to co robimy jest na wysokim poziomie.

Pierwszy element to odkurzanie:

W pierwszej kolejności włączamy nasz SPECIAL ONE, odkurzacz amerykańskiej marki KIRBY. Jest to maszyna o gigantycznej mocy, praktycznie niezniszczalna i nie mająca konkurencji. Dzięki funkcji trzepania wyciąga z dywanów wszystko co napotka na swojej drodze.

Drugim ważnym elementem, która ta maszyna spełnia jest usuwanie roztoczy kurzu domowego. Firma KIRBY opracowała specjalny filtr HEPA + Dzięki tej maszynie mamy pewność, że żadne cząstki kurzu, roztoczy nie wydostaną się na zewnątrz.  Usuwa kurz, naskórek zalegające na głębokości do 20 cm!

 

Drugi element to profesjonalny ekstraktor z gorącą wodą

Odpowiedni sprzęt to podstawa, musi mieć dobrą siłę ssania oraz natrysku, aby odpowiednio bez przemaczania usunąć zanieczyszczenia. Jest to o tyle ważne, że przemaczając prany element może dojść do tego, że powstaną zacieki. Jeśli są spełnione te warunki, to bezpiecznie możemy do tego dodać gorącą wodę. ,a href=”/pranie-dywanow/”>Pranie dywanów pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem gorącej wody, daje niesamowity efekt prania. Nie dość, że plamy schodzą bardzo szybko to skutecznie odświeża i odnawia naszą tapicerkę.

 

Trzeci element to chemia oraz wiedza

Dlatego, aby zachować jak najwyższe standardy bierzemy udział w szkoleniach, które dają dawkę ogromnej wiedzy w jaki sposób i kiedy stosować odpowiednie środki chemiczne. Poniżej certyfikat z ukończonego szkolenia w firmie CHEMSPEC.  

Zadzwoń teraz Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.